Przeszczep włosów – Intrygująca alternatywa!

0
2004

Z przyjemnością informujemy, że nie muszą Państwo już poddawać się wysoce inwazyjnemu oraz niegwarantującemu stuprocentowej skuteczności zabiegowi noszącemu nazwę przeszczep włosów .Mogą Państwo cieszyć się piękną, bujną i zdrowo wyglądającą fryzurą w kilka chwil po opuszczeniu naszego salonu – wystarczy tylko, że podejmą Państwo decyzję o skorzystaniu z naszej oferty wizualnego zwiększania objętości oraz grubości fryzury przy wykorzystaniu specjalistycznych preparatów!

Opisywana terapia jest całkowicie bezpieczna, nie wymaga ingerencji w Państwa skórę głowy, a dodatkowo gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty. Na czym ona polega? Jeden z pracowników naszego salonu zaaplikuje na Państwa głowę spray lub proszek, którego głównym składnikiem są najwyższej jakości przebadane klinicznie włókna keratynowe. Od razu po nałożeniu zaczną one ściśle przylegać do już istniejących pasm włosowych sprawiając, że te momentalnie zwiększą swoją objętość.

Stosowane przez nas środki pochodzą od cieszących się doskonałą renomą producentów, co jest gwarancją, że efekt takiego zabiegu utrzymywać się będzie przez długi czas…i to niezależnie od Państwa stylu życia. Włókna keratynowe są bowiem odporne na działanie wysokich temperatur, wody, kosmetyków, czy też potu, co z radością powitają z całą pewnością osoby uwielbiające aktywność fizyczną i spędzające lwią część wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub też do odwiedzenia naszego salonu jeżeli oferta ta Państwa zainteresowała i chcieliby Państwo dowiedzieć się o niej nieco więcej przed podjęciem ostatecznej decyzji czy terapia polegająca na wizualnym zwiększeniu objętości Państwa fryzury jest tym, czego Państwu potrzeba. Z przyjemnością udzielimy Państwu wyczerpujących informacji oraz rozwiejemy wszelkie pojawiające się wątpliwości!

LionsHair.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here