Popularne zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stały się doskonałą alternatywą dla operacji z zastosowaniem skalpela. To prawdziwa rewolucja na rynku usług z zakresu kosmetologii. Zabiegi są bezpieczne, nieinwazyjne i nie wywołują negatywnych skutków ubocznych, a ich efekty mogą być natychmiastowe i naprawdę spektakularne. Kobiety na całym świecie wprost oszalały na punkcie medycyny estetycznej, dzięki której udaje się zachować młody, idealny wygląd i opóźnić naturalne procesy starzenia się skóry. Poznaj zabiegi, które cieszą się największą popularnością.

Mezoterapia, aby odżywić głębokie warstwy skóry

Ogromnym powodzeniem cieszy się dzisiaj mezoterapia igłowa i bezigłowa. Jeśli zabiegi realizowane są systematycznie i dobierze się do nich witaminową ampułkę wedle indywidualnych wskazań, skóra zostaje doskonale odżywiona, a kobiety odzyskują młody, nieskazitelny wygląd. 

Mezoterapia igłowa przebiega w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej, a jej istotą jest nakłuwanie skóry w newralgicznych partiach, dzięki czemu substancje odżywcze mogą przedostawać się do głębokich warstw. Dzięki temu następuje ich naturalna regeneracja i odżywianie, zmarszczki zostają wygładzone, poprawia się jędrność skóry, zlikwidowane zostają wszelkie niedoskonałości.

Jeszcze mniej inwazyjną, ale tak samo skuteczną metodą jest mezoterapia bezigłowa. W ramach takiego zabiegu nie wykorzystuje się igieł, ale proces odnowy skóry przebiega przy zastosowaniu prądu elektrycznego o częstotliwości radiowej. Dzięki impulsom, do skóry dociera więcej wartości odżywczych, które wnikają głęboko. Co ciekawe, zabieg tego rodzaju jest na tyle bezpieczny, że może być przeprowadzany również w warunkach domowych.

Walka ze zmarszczkami 

Hitem w zakresie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest działanie, które pozwala spowolnić procesy starzenia się skóry oraz zniwelować jego efekty. Medycyna estetyczna sprawdza się doskonale, jeśli usuwane mają być zmarszczki, aby skóra była idealnie gładka i jędrna. 

Świetnie sprawdza się opisana wyżej mezoterapia, ale powszechnie wykorzystuje się również botoks. Toksyna botulinowa działa na zmarszczki mimiczne, efekt oskrzyknięcia jest natychmiastowy i zauważalny przez kolejnych kilka miesięcy. 

Co więcej, medycyna estetyczna wykorzystuje również wypełnienia kwasem hialuronowym, który jest naturalną substancją, występującą w ludzkim ciele. Kwas nawilża i wygładza zmarszczki. To również on wykorzystywany jest najczęściej do powiększania ust. 

Powiększanie ust 

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj najczęściej wykonywanym zabiegiem jest powiększanie ust. Tego rodzaju zabieg wykorzystuje kwas hialuronowy, a większe, ponętne usta stały się już podstawą obecnego kanonu piękna. 

Pamiętaj, że wszystkie zabiegi medycyny estetycznej, chociaż są w pełni bezpieczne, powinny być dobierane do Twoich indywidualnych potrzeb i problemów skórnych oraz efektów, jakie chcesz uzyskać. Korzystaj tylko z usług wykwalifikowanych specjalistów, wybieraj profesjonalne gabinety medycyny estetycznej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here