Mikroringi

Ciekawym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz większa liczba naszych klientów jest mocowanie pasemek włosia naturalnego najwyższej jakości lub też produktów wykonanych z włókien sztucznych przy pomocy niewielkich rozmiarów okrągłych elementów powstających z aluminium, miedzi lub brązu. Noszą one nazwę mikroringów i do niedawna dostępne były tylko na Zachodzie, jednakże dzięki popularyzacji trendu wizualnego zwiększania objętości włosów oraz stałemu rozwojowi sztuki perukarskiej, również klienci z Polski, którzy chcieliby odświeżyć swoją fryzurę oraz dodać jej zachwycającej objętości mogą skorzystać z tej metody mocowania.

Niezwykle istotną informacją, szczególnie z punktu widzenia osób zmagających się z problemami z wypadającymi, przerzedzającymi się oraz wypadającymi włosami, jak również z wszelkiej maści rodzajami łysienia (telogenowym, androgenowym oraz plackowatym), jest fakt, iż implementacja doczepek przy pomocy mikroringów nie uszkadza cebulek włosowych ani struktury wewnętrznej poszczególnych włosów, bowiem zabieg wykonywany jest na zimno. Oznacza to, że nie występuje konieczność używania urządzeń emitujących duże ilości skondensowanego ciepła mogących wysuszać, zwiększać łamliwość oraz naruszać integralność włosów.

Dostępne w naszym salonie mikroringi są również powlekane sylikonem, dzięki czemu przylegają one ściślej do włosów, uniemożliwiając doczepionym pasemkom przesuwanie się lub odpadanie…i to nawet w sytuacji gdy użytkownik prowadzi aktywny tryb życia lub wystawi produkt na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (a więc przede wszystkim deszczu, śniegu i porywistego wiatru).

Poza niewygórowaną ceną, łatwością aplikacji i pełnym bezpieczeństwem, mikroskopijne ringi używane do mocowania pasemek włosów do samodzielnie wyhodowanej fryzury legitymują się także bardzo dużą żywotnością. Po nałożeniu mogą one być bowiem użytkowane przez okres nawet do czterech miesięcy! Niemniej jednak, po upływie rzeczonego czasu wysoce zalecane jest ich usunięcie i zastąpienie nowymi mikroringami, bowiem wraz z porostem włosów mogą się one przesuwać, obracając w niwecz początkowy efekt naturalnego uczesania a także prowadząc do odczuwalnego dyskomfortu (mogą one bowiem uwierać lub też zaczepiać się o grzebień podczas szczotkowania).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here