Innowacyjny żel do powiększania piersi

W dzisiejszym świecie jest coraz więcej osób, które borykają się z niedoskonałością swojego ciała. Dlatego na rynku farmaceutycznym dostępnych jest coraz więcej preparatów, które mają za zadanie przeciwdziałać temu zjawisku. Jednym z niewielu jest żel aquafeeling bodyline.

Żel Aquafeeling bodyline kryje w sobie innowacyjny żel hydrofilowy, który to prawie w stu procentach składa się z soli fizjologicznej. Tylko dwa procenty to poliamid, który wiąże z solą fizjologiczną oraz sprawia, że ten preparat, który został wstrzyknięty do tkanki miękkiej, naturalnie wypełnia i idealnie wręcz modeluje ciało.

Prosty skład tego specyfiku sprawia, że jest on bezpieczny dla organizmu. Poza tym substancja wypełniająca i jej granice występowania są nie do wyczucia. Sam zabieg z użyciem aquafilling bodyline jest o wiele mniej inwazyjny niż w przypadku zastosowania implantów. Dzięki tej metodzie można skutecznie powiększyć piersi, poprawić ich kształt oraz wymodelować wielkość posladków.

Na czym polega nieinwazyjna metoda powiększania piersi?

Zabieg ten polega na wstrzyknięciu preparatu Aquafilling bodyline za pomocą igły do tkanek miękkich. Kolejną rzeczą, jaką trzeba wykonać to rozmasować żel, modelując w ten sposób część ciała, która została poddana temu zabiegowi, która to nada jej końcowy rezultat.

Zabieg za pomocą tego środka jest małoinwazyjny. Na samym początku znieczula się skórę w miejscu jej wkłucia. Następujący po tym ból zostaje uśmierzony przez substancję znieczulającą, która zawarta w tym preparacie.

W czasie trwania takiego zabiegu wstrzykuje się maksymalnie 150 ml preparatu. Jeśli efekt powiększenia nie jest do końca satysfakcjonujący, zabieg można powtórzyć dopiero po trzech miesiącach.

Skutki nieinwazyjnego zabiegu modelowania ciała

Bezpośrednio po tym zabiegu można wrócić już do domu, natomiast już po dobie możliwy jest powrót do wykonywania codziennych obowiązków. Następnie od trzech do czterech tygodni po zabiegu zaleca się nosić bieliznę modelującą. Warto, także po tym okresie wykonywać delikatny masaż w określonych okolicach, które zostało poddane wypełnieniu. Po miesiącu trzeba unikać ucisku oraz ćwiczeń, które powodują napięcie tych partii ciała, które zostały poddane zabiegowi. Konieczna będzie również rezygnacja z solarium oraz sauny.

Pierwsze efekty po zabiegu żelem aquafeeling bodyline

Pierwsze rezultaty można zaobserwować bezpośrednio po zabiegu. Po tygodniu znikają obrzęki, wchłonie się roztwór znieczulający oraz widoczny jest efekt tego zabiegu.Efekt żelu aquafeeling bodyline jest długotrwały. Utrzymuje się on bez problemu przez około pięć lat. Po tym okresie można wykonać kolejny zabieg.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here