Życzenia na dzień dziecka

Chcesz, żeby na twarzy Twojego dziecka pojawił się uśmiech? Nie masz pomysłu na życzenia dla kuzynki/kuzyna? Nie chcesz zawieść swojego ukochanego siostrzeńca lub bratanka? Jesteś nauczycielką i chcesz jak najbardziej umilić ten dzień dzieciom? Skorzystaj ze strony z gotowymi wierszykami!

Życzenia i wierszyki na dzień dziecka mogą być ważnym punktem tego wielkiego dla każdego malucha dnia. Dla tych, co jeszcze nie potrafią czytać, z pewnością będzie to wyzwanie, lecz sam proces docierania do tego, co jest napisane na kartce oraz satysfakcja, jeśli się uda, dają gwarancję poprawy humoru i uśmiechu na twarzy. Nie pozbaw tego swojego dziecka ani żadnej swojej bliskiej pociechy!

Stwórz z tego megazabawę i spraw, że maluch zapamięta tę chwilę na długo, a może nawet i na całe życie. Pokaż mu piękno językowego świata. Porozmawiaj z nim o danym wierszyku i powiedz mu, co przekazuje, co Ty chciałeś/chciałaś mu tym przekazać. Kto wie, może właśnie będziesz obserwować narodziny wielkiego pisarza? Może właśnie stoi przed Tobą wielki mówca? Nie odbieraj tego dziecku! Pozwól mu rozwinąć skrzydła i lecieć przez życie niczym ptak przez świat! W dzisiejszym świecie jest to bardzo ważne!

Rymowane wierszyki na Dzień Dziecka jeszcze nigdy nie znajdywały się z taką łatwością. Spośród licznych propozycji wybierz tę jedną jedyną, którą uznasz za najbardziej odpowiednią. Pomyśl, który utwór najlepiej oddaje sedno Twojej relacji z dzieckiem. Możesz też wykazać się kreatywnością i połączyć w jakiś ciekawy sposób dwa różne wierszyki. Możesz też dodać coś od siebie, co już jest prawie najwyższą półką. Podstawę jednak masz zapewnioną! Po prostu poczuj się jak rzeźbiarz i wymodeluj słowami swoją miłość do dziecka. Zaskocz siebie i innych! Bądź wirtuozem!

Dodatkowo, możesz rozwinąć zdolności muzyczne dziecka. Idealne do tego będą rymowane wierszyki. Bez trudu razem możecie stworzyć do nich jakąś melodię. Będzie to chwila pełna ciepła, pasji i miłości. Spędzicie ze sobą niezapomniane chwile. Zbliżycie się do siebie, bo, jak wiadomo, muzyka łączy ludzi. A wszystko za sprawą jednego wierszyka!

Wyobraź sobie: jest dzień dziecka, twoje dziecko wraca do domu ze szkolnej wycieczki i widzi Ciebie jak trzymasz prezent. Razem z torebką wręczasz mu kartkę. Dziecko ją otwiera i widzi napisany przez Ciebie wierszyk. Pomagasz mu go rozszyfrować, opowiadasz mu o swojej miłości do niego, a na koniec przytulacie się z błogimi uśmiechami na twarzach. Z drugiej strony pomyśl sobie jak będziesz się czuć, kiedy po odczytaniu jakiegoś zabawnego wierszyka, ujrzysz całą klasę śmiejących się szkrabów, a w Twoich oczach pojawią się łzy wzruszenia. Czy to nie ą są piękne wizje? Czy nie oczekujesz właśnie czegoś takiego, takich reakcji? Możesz mieć to wszystko za sprawą jednej rymowanki!

Zajrzyj na naszą stronę – https://zyczeniowo.pl/zyczenia-na-dzien-dziecka/. Zafunduj dziecku niezapomniane chwile, które zatrzyma głęboko w pamięci. Kiedyś może odnajdzie tę kartkę z wierszykiem i uśmiechnie się szeroko do wspomnień. Nie zmarnuj tej szansy!

Szukasz inspiracji? Sprawdź blog https://aranzujznami.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here