Pomysły na niezwykłą podróż poślubną

Podróż poślubna to jedna z najbardziej niezwykłych okazji do podróżowania. Jest to pierwsza wspólna wyprawa młodych, jako małżeństwa. Powinna być scementowaniem ich związku i metodą uczczenia zaślubin. Podróż musi być romantyczna i musi zapadać w pamięć.

Włochy

Wiele osób może uważać, że Włochy to oklepany kierunek wycieczek. Ale ciężko sobie wyobrazić romantyzm z dala od Włoch. To kraj Romea i Julii, więc nic dziwnego, że nowożeńcy lubią go odwiedzać. Tym bardziej że z Polski, to tylko kilka godzin samolotem.

Wybór kraju to jednak za mało by zapewnić sobie dobrą zabawę. Warto wymyślić sobie myśl przewodnią całego wyjazdu. Może być nią zwiedzanie kościołów i muzeów z listy albo podążanie śladami wielkich włoskich artystów. Wszystko zależy od gustu młodych. Nic nie stoi jednak, na przeszkodzie by podróż poślubna była po prostu czasem słodkiego lenistwa.

Sycylia

Świetnym i bardzo oryginalnym pomysłem jest czarter jachtów na Sycylii. To sposób na odpoczynek w niezwykłej atmosferze. Sycylia jest jedną z najpiękniejszych wysp na świecie. Można sporo czasu spędzić zwiedzając ją i podziwiając zabytki. Można też spróbować prawdziwego sycylijskiego jedzenia.

Na wyspę, najlepiej dostać się wyczarterowanym jachtem. To rozwiązanie zapewnia luksusową podróż, która na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Sycylia jest właściwie, odcięta od otaczającego ją świata, więc można się na nią dostać wyłącznie drogą morską. Wynajęcie jachtu to pod wieloma względami najlepsze możliwe rozwiązanie. Tym bardziej że Młodzi, jeśli nie chcą – to wcale nie muszą schodzić na ląd. Mogą też zostać na pokładzie i po prostu cieszyć się sobą.

Wysoki standard

Podróż jachtem, nawet wynajętym jest symbolem luksusu. Łodzie te przypominają mobilny pięciogwiazdkowy hotel. Można spędzić w nich fantastyczny czas. Znajdowanie się na wodzie jest tylko i wyłącznie plusem, bo bujanie morza nie jest szczególnie odczuwalne. Prawie u nikogo nie powoduje ataków choroby morskiej. Śmiało, można cieszyć się podróżą we dwoje.

Wiele wyczarterowanych jachtów na Sycylię ma specjalne rampy, z których można wygodnie wchodzić do wody, by pływać w lazurowej wodzie. To też najlepsza okazja do robienia pamiątkowych fotografii na pięknym, sycylijskim tle.

Czarter jachtów na Sycylii proponuje Agencja Żeglarska Kubryk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here