Utknąłeś w nudnej i kiepsko płatnej pracy? Twoja codzienność to żmudne ślęczenie nad stertą dokumentów? Jesteś spragniony zawodowych wyzwań? Wielu młodych, wykształconych ludzi marnuje swój potencjał na stanowiskach, które nie przynoszą ani satysfakcji, ani realnych, godnych zarobków. Niestety, zmiany nie przyjdą same – trzeba po nie sięgnąć!

Praca nie musi polegać na monotonnym odbębnianiu godzin wypełnionych rutynowymi czynnościami i tęsknym spoglądaniem na tarczę zegara. Odważ się na zdecydowane zmiany i wykorzystaj swoje atuty oraz pasje! Jeśli jesteś osobą komunikatywną, obdarzoną charyzmą i zdolnością przekonywania, posiadasz doświadczenie w sprzedaży luksusowych produktów i kontaktach z wymagającymi klientami, a w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się motoryzacja i najnowsze, luksusowe modele samochodów – być może praca w salonie BMW jest właśnie dla Ciebie. Marka cały czas się rozwija, rozrasta się także sieć dealerska, więc warto sprawdzić, czy przypadkiem pobliski salon nie poszukuje doradców sprzedażowych.

Jakie korzyści wiążą się z zatrudnieniem w tak znanej i renomowanej firmie? Dzięki wypracowanej przez lata pozycji lidera w branży samochodowej BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/) gwarantuje stabilność zatrudnienia oraz oferuje możliwość rozwijania swoich kompetencji na drodze certyfikowanych szkoleń. Marka promuje kreatywność, aktywność, pomysłowość oraz zaangażowanie – jeśli ten opis pasuje do Ciebie, będziesz mógł liczyć na ciekawe wyzwania zawodowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o realizację planów sprzedażowych. Jako doradca ds sprzedaży będziesz odpowiedzialny za kontakty z klientami i przeprowadzenie ich przez cały proces zakupu: od chwili pojawienia się klienta w salonie, poprzez wybór modelu najlepiej odpowiadającego potrzebom, aż po finalizację transakcji i odbiór samochodu. Każdy klient jest inny i wymaga zastosowania indywidualnie dobranej strategii negocjacyjnej – dlatego właśnie na stanowisku doradcy nie ma miejsca na monotonię, a każda transakcja to ciekawe i wymagające wyzwanie. Ponadto zasilając kadrę pracowników w salonach BMW dołączysz do profesjonalnego zespołu, zapewniającego wsparcie oraz przyjemną atmosferę w czasie pracy.

Nie pozwól, by niewymagająca, monotonna praca wypaliła Twój potencjał. Postaw na rozwój, podnoszenie kompetencji oraz pełne zadowolenie z pełnienia obowiązków zawodowych. Odważ się na zmianę, a zainteresowanie i wiedza w zakresie motoryzacji szybko przełożą się na mierzalne wyniki sprzedaży. Szybko przekonasz się, że satysfakcja płynąca ze sprzedaży najlepszej jakości samochodów może iść w parze z równie zadowalającym wynagrodzeniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here