deska WC myjąca

Potrzebujesz deski sedesowej, która zapewni Ci komfort użytkowania i będzie jednocześnie bezpieczna pod względem higieny osobistej? W dzisiejszych czasach deska sedesowa z bidetem jest spotykana w wielu nowoczesnych domach, których mieszkańcy chcą zapewnić sobie idealny poziom higieny podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Deska WC myjąca to dobry wybór dla każdego, kto docenia zastosowanie nowoczesnych technologii w praktyce. Produkty tego typu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Coraz popularniejsza deska sedesowa z bidetem to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę jej funkcjonalności. Podstawowe funkcje, jakie ma deska WC myjąca, to:

  • podmywanie,
  • osuszanie,
  • podświetlanie muszli,
  • automatyczne czyszczenie deski,
  • regulacja temperatury wody,
  • zmiana kąta padania wody z dyszy myjącej,
  • podgrzewanie deski,
  • i wiele innych…

Sterowanie pilotem oraz wbudowany wyświetlacz LED to kolejne funkcje, które tylko zachęcają do tego, aby kupić produkt, jakim jest deska sedesowa z bidetem. Dodatkowo prosty montaż oraz dość atrakcyjna cena zakupu oscylująca w kwocie 1500 złotych sprawiają, że coraz więcej osób montuje deskę WC myjącą w swoich domach. Korzystanie z takiego urządzenia to spora zmiana dla zdrowia, a także łatwość w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny osobistej.

Dlaczego warto kupić deskę WC myjącą?

Jest wiele powodów, dla jakich warto postawić deskę sedesową z bidetem. To przede wszystkim ogromny komfort dla użytkowników oraz opcja zachowania maksymalnego poziomu czystości podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Warto dodać, że deska WC myjąca jest w pełni kompatybilna z większością misek toaletowych owalnych. Do deski wystarczy podłączyć źródło zimnej wody oraz zasilanie elektryczne, które pozwala na jej ogrzewanie wraz z powierzchnią całej deski. Co ciekawe, deska sedesowa z bidetem ma wbudowane filtry węglowe, które neutralizują brzydkie zapachy.

Montując ten produkt w swojej domowej łazience zredukujesz praktycznie do zera zużycie papieru toaletowego, a to pozytywnie wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Deska WC myjąca pozwala na załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych bez użycia papieru toaletowego, gdyż system podmywania i osuszania działa naprawdę skutecznie. Postaw na funkcjonalność, maksymalną higienę oraz komfort użytkowania – kup deskę sedesową z bidetem i przekonaj się, że używanie papieru toaletowego wcale nie jest przykrą koniecznością!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here