Okna z szybą zespoloną

W wielu pomieszczeniach gospodarczych potrzebne są okna, które pozwalają nam zarówno na wpuszczanie do środka światła słonecznego oraz świeżego powietrza, jak i na szybką kontrolę tego, co dzieje się wewnątrz. W związku z tym niezbędne są okna gospodarcze, które cechują się specyficznymi parametrami. Spójrzmy na nie z bliska.

Czym dokładnie jest okno gospodarcze z szybą zespoloną?

Okno gospodarcze jest rodzajem okna, które posiada specjalną konstrukcję, dedykującą je do pomieszczeń gospodarczych, w tym do garażu, piwnicy, budynku inwentarskiego lub innego pomieszczenia przeznaczonego do celów gospodarczych, a nie mieszkaniowych czy usługowych. Okna tego typu posiadają pakiety szybowe zespolone, zazwyczaj składające się z dwóch szyb zespolonych o grubości 4 mm oraz z przestrzeni międzyszybowej o grubości 6 mm.

Odporne na działanie środowiska agresywnego

Okno gospodarcze wyposażone w system Komfort Spezial posiada ramę wykonaną z PCV i jest pozbawione elementów stalowych. Wszystko dlatego, że wykorzystuje się je w środowisku narażonym na wilgoć i działanie czynników szkodliwych, w tym agresywnych. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na korozję jest ono w stanie przetrwać znacznie dłużej niż elementy konstrukcyjne zawierające stal.

Bardzo łatwy montaż i wygodne funkcjonowanie

To oczywiste, że w budynku inwentarskim nikt z nas nie będzie chciał spędzać wiele czasu na pielęgnowaniu okna, czy też nie będzie zastanawiał się nad montażem. Pragniemy rozwiązania szybkiego, wygodnego, funkcjonalnego i ułatwiającego nam pracę na każdym kroku. Dlatego też okna gospodarcze przygotowywane są w taki sposób, aby gwarantowały łatwy i szybki montaż przy pomocy zatrzasku i wkrętów nierdzewnych. Taka konstrukcja umożliwia też szybką i łatwą naprawę okna w razie wystąpienia uszkodzenia.

Dodatkowo, okno posiada regulowany stopień uchylania, pozwalający na szybką modyfikację ilości powietrza, która dostaje się do wnętrza. Pakiet szybowy o jednolitej budowie i dobrze przygotowanej powierzchni szkła gwarantuje z kolei łatwość utrzymania w czystości.

Okno na wymiar idealne do twojego pomieszczenia

Być może zastanawiasz się, czy okno gospodarcze będzie pasować do twojego pomieszczenia gospodarczego. Nie martw się o to na zapas! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostało wykonane na wymiar. Takie rozwiązanie pozwoli ci na pełną indywidualizację zlecenia, a jednocześnie oferuje możliwość uzyskania najlepiej dopasowanego do twoich potrzeb rozwiązania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here