rozmiar pochwy i penisa

Kształt i wielkość penisa oraz pochwy nie mają niezwykłego wpływu na jakość seksu. Jeśli jednak rozmiar jest kłopotem, należałoby odnaleźć pozycje, w których partnerzy będą mieć rozkosz. Dowiedz się, jak się kochać, gdy pochwa i penis są niedopasowane – pochwa jest za duża i za szeroka, a penis za młody lub zbyt mały lub odwrotnie – kobieta z płytką i wąską pochwą ma partnera obdarzonego grubym lub dużym penisem. Czemu on nie musi się przejmować, że jego członek jest za mały, i ona, że jej pochwa jest za luźna? Bo na ogół jest rada. W seksie, jak przekonują specjaliści, anatomia, kształt lub wielkość naszych organów nie mają aż tak wielkiego znaczenia, jak się niektórym wydaje. Bo w ars amandi ważna jest przede wszystkim finezja, wyobraźnia, pewne sztuczki, oraz niekoniecznie to, czym nas natura obdarzyła. Gdy znajdujesz się dowiedzieć więcej na ten temat, to zupełnie przeczytaj ten artykuł.

Pochwa może dostosować się także do dużego, jak również młodego penisa

Długość kobiecej pochwy sięga 7-14 cm. Jej ściany są jednak bardzo rozciągliwe, oraz powierzchnia bardzo pofałdowana. Zatem zmieścić w sobie może naprawdę dobrze „wypasionego” penisa. Podczas penetracji pochwa może się rozciągać do długości chociażby ponad 20 cm! Natomiast taki bardzo długi organ może skutkować u kobiety odczucie dyskomfortu, bo, uderzając w szyjkę macicy, może skutkować nacisk. Natomiast, a to zapamiętajcie sobie mężczyźni, u większości kobiet najwięcej i bardzo czułych zakończeń nerwowych znajduje się w odległości ok. 3 cm od wprowadzenia do pochwy, na wysokiej ścianie. Można wyczuć tenże obszar palcami – to jakby skrzyżowane włókna mięśniowe, dosyć twarde, stawiające opór. I tak stymulacja owego miejsca daje kobiecie największą przyjemność, oraz do tego on nie musi być super długiego penisa.

Pozycje jeśli rozmiar penisa i pochwy do siebie nie pasują
Nie jest prawdą, w co, zdaje się, bardzo wierzą mężczyźni, że kobiecie po porodzie toczy się pochwa i teraz iż być już tylko szeroka. Bo owszem, toczy się fizjologicznie, natomiast tylko od kobiety zależy, do których rozmiarów się skurczy. Jeśli podczas stosunków oboje będą potem czuli luz, to znaczy, że ona musi nad własną pochwą popracować. Zaciskanie i rozluźnianie mięśni pochwy naprawdę czyni cuda. Do tego poziomu, że jeśli znajdzie się w niej chudziutki jak patyczek członek, ona będzie mogłaby się na nim bardzo zacisnąć.

Jeśli pochwa wydaje się za szeroka, penis cieniutki, natomiast długi – przydatne pozycje

Jeśli rozmiar pochwy i penisa do siebie wprost nie pasują to w takim przypadku doskonałe są pozycje, w jakich on nie wchodzi w nią za głęboko, oraz tak, jeśli ona sama przejmuje pałeczkę. Dosłownie. Na przykład ujeżdża go, obejmując kolanami a w tej pozycji korzysta właśnie z jego pierwszych centymetrów. Żeby zaś zwiększyć tarcie, partnerka porusza biodrami w pozostałych kierunkach, jakby obracała się na rożnie. To że dobrze nakierować go na nasze najwrażliwsze miejsca.
Może sprawdzić się także pozycja od tyłu, gdy ona klęczy, ruszając pupą, żeby sprawdzać głębię, i on można w nią wchodzi. Także niezłe są pozycje na końca, np. na łyżeczkę lub na nożyczki (przodem do siebie, oraz ona jedną nogę umieszcza pomiędzy jego udami).

[Głosów:26    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here