Poderwanie starszej kobiety przez młodszego faceta nie jest wcale takie łatwe. Tutaj potrzebna jest gra, uwodzenie, a to nie zawsze jest naszą dobrą cechą. Kobieta dojrzała już wie, czego chce i nie będzie ją łatwo zadowolić, ale nie ma dzisiaj rzeczy niemożliwych. Sztuka uwodzenia nie jest łatwa, ale trzeba się tego uczyć. Można zdobywać wiedzę teoretyczną, ale to może nie wystarczyć. Tutaj trzeba przejść do praktyki.

Nie zawsze się to uda za pierwszym czy piątym razem, ale jeśli ćwiczymy systematycznie to wreszcie będziemy wiedzieć jak zaczynać rozmowę. Bardzo często takie dojrzałe kobiety lubią konkrety, dlatego nie ma, co tutaj omijać tematu seksu czy pożądania. Takich chętnych do rozmowy kobiet jest bardzo dużo. Można na początku zacząć rozmowę przez Internet. Jest tam wiele chętnych kobiet i co ważne będziemy mogli tym samym zdobyć cenne doświadczenie. Jeśli nam na tym zależy to nie ma, co czekać tylko trzeba będzie szybko kogoś odpowiedniego znaleźć. Może to być kobieta dziesięć lat starsza od nas, ale może być i trzydzieści lat starsza.

To my wybieramy sobie kogoś do rozmowy. Czy taka starsza kobieta będzie chciała z nami rozmawiać? Problem polega na tym, że naszym zadaniem jest jej zachęcenie. To nasza sprawa jak to zrobimy, dlatego trzeba będzie się postarać. Te starania oczywiście zostaną docenione i na pewno wiele na tym zyskamy. Jedni podrywają starsze kobiety na przygodny seks, a inni chcą z nimi zostać w stałych związkach. Każdy znajdzie dla siebie taką osobę, z którą będzie chciał spełnić swoje marzenie. Wystarczy się trochę wysilić żeby odszukać kogoś właściwego.

Lubimy dojrzałe kobiety

Bardzo często są to kobiety, które nudzą się w swoich związkach. Ich mężczyźni nie dostarczają im atrakcji, na których im zależy. To powoduje u nich frustracje i chęć poznania kogoś nowego. Może to akurat będziemy my? Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Takie kobiety przechodzą obok nas, kiedy jesteśmy na zakupach. Nie zawsze mamy czas je obserwować, ale warto byłoby to zrobić. Rozmowę można prowadzić na bardzo różne tematy.
Nie ma znaczenia czy to są tematy ogólne czy przechodzimy od razu do konkretów. Ważne żeby efekt końcowy był dokładnie taki, o jaki nam chodziło. Trzeba się starać i trzeba próbować, a wtedy na pewno efekty z tego będą. Jakie? Musimy się sami przekonać i zaryzykować. Bez tego nie da się sprawdzić czy się nadajemy do rozmowy ze starszymi kobietami czy nie. Nie zawsze będziemy mieć na tyle odwagi żeby do takiej kobiety w ogóle podejść.

[Głosów:53    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here