orbitrek
fot. pixabay.com

Orbitrek to świetny sposób na trening, który pozwala a szybsze spalenie tkanki tłuszczowej. Już godzina ćwiczeń na orbitreku pozwala na spalenie nawet 800 kcal! To jednak nie jedyne zalety tego urządzenia. Sprawdź co jeszcze może dla ciebie zrobić!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/orbitrek-trudne-poczatki-wspaniale-efekty/

Orbitrek

To przyrząd, który możesz spotkać na każdej siłowni i jest zazwyczaj bardzo mocno oblegany. To świetny sposób na to by wykonać cardio przed treningiem albo by zrobić trening wysiłkowy, który pozwoli nam na spalanie mnóstwa kalorii, a także wyrzeźbi naszą sylwetkę.

Orbitrek to urządzenie, które pozwala na wprawienie w ruch wszystkich naszych mięśni, ponieważ w trakcie treningu pracują i nasze nogi i ręce, a także sylwetka. Trening na nim należy do wycieńczających, ale zdecydowanie warto się poświęcić, gdyż przynosi świetne rezultaty.

Już miesiąc ćwiczeń na orbitreku wystarczy byś zauważyła spadek obwodów w najtrudniejszych punktach w swojej sylwetce! A połączenie treningu na nim z odpowiednią dietą przyniesie ci bardzo szybko wspaniałe rezultaty utraty wagi i wyrzeźbionej sylwetki.

Ćwiczenia na orbitreku

Ćwicząc na orbitreku spalasz bardzo dużą ilość kalorii, a także spalasz tkankę tłuszczową. W ciągu godziny ćwiczeń, w zależności od twojego tempa metabolizmu, możesz spalić od 500 do 800 kalorii! To znacznie więcej niż w trakcie klasycznych ćwiczeń, a porównywalnie do biegania. Jednakże trening na orbitreku jest znacznie przyjemniejszy i łatwiejszy niż samo bieganie.

Dodatkowo trening na tym przyrządzie pozwoli ci spalić tłuszczyk z trudnych miejsc w swoim ciele. Zgubisz go zdecydowanie najwięcej wokół pasa, a także w udach oraz bioder i ramion.

Poprawisz również swoją wydolność, jeśli będziesz ćwiczyć na nim regularnie. Wówczas zwiększy ci się odporność na zmęczenie, będziesz mieć więcej energii i zredukujesz ryzyko zapadnięcia na choroby serca. Ponadto twoje serce będzie silniejsze, a także układ krążenia zdrowszy!

Przeczytaj też: https://www.luxclub.pl/zumba-doskonala-na-odchudzanie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here