ręce

Jednym z wielu pragnień człowieka jest poznanie jego przyszłości. Każdy z nas nie raz się zastanawiał nad tym, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Czy spotka miłość swego życia, czy znajdzie pracę, o której marzy albo czy też dopisze mu szczęście w grze losowej. Jedną z możliwości zapoznania się z naszą przyszłością jest skorzystanie z usług wróżki lub tarocistki.

Taka specjalistka z pewnością pomoże nam w rozeznaniu się w naszej przyszłości. Przygotujmy się jednak, że za wizytę u wróżki lub tarocistki będziemy musieli sporo zapłacić. Ale jest na to sposób. Możemy samodzielnie nieco uchylić rąbka tajemnicy naszej przyszłości. Pomoże nam w tym czytanie z ręki.

Czytanie z ręki to niezła zabawa dla każdego

Możemy używać tej metody albo na serio, gdy rzeczywiście chcemy jak najszybciej zapoznać się z naszą przyszłością, albo też czytanie z ręki może być świetnym sposobem na zabawę w gronie znajomych, zwłaszcza w okresie wróżb andrzejkowych. Aby czytanie z ręki przebiegło pomyślnie, powinniśmy skupić się na czterech liniach znajdujących się we wnętrzu naszych dłoni.

czytanie z ręki

Rozpocznijmy zatem czytanie z ręki od linii życia. Jest to linia, która szeroko otacza nasz kciuk. Jej nazwa może być myląca, bowiem linia życia nie oznacza długości naszego życia, tylko mówi nam o jego jakości. Czyli jak będzie nam się żyło, jakie będzie nasze samopoczucie czy będziemy umieć cieszyć się życiem. Aby sprawdzić, jak będzie nasze życie wyglądało, trzeba zweryfikować zasięg pola, które ta linia otacza. Jeśli ten zasięg jest szeroki, tym nasze zadowolenie z życia i pozytywna energia będzie większa.

Trzeba również zwrócić uwagę na to, czy linia jest głęboka i wyraźna. Jeśli taka jest, to wtedy czytanie z ręki ukaże nam przyszłość pełną uśmiechu, dobrego poczucia humoru i żelaznego zdrowia. A gdy czytanie z ręki pokaże nam zupełnie odwrotne linie – zwężone, przerywane lub niewyraźne? Cóż, możemy spodziewać się niestety braku dobrego samopoczucia, zdrowia i uśmiechu na co dzień.

Czytanie z ręki obejmuje kolejną linię, jaką jest linia głowy. Ta linia z kolei znajduje się ponad linią życia i biegnie przez środek dłoni. Linia ta pokazuje nam nasz intelekt i to czy będziemy codziennie z niego systematycznie korzystać. Podobnie jak w przypadku linii życia, im linia głowy wyraźniejsza i przejrzysta, tym mamy większe szanse na sukces i zadowolenie z naszego intelektu, który na pewno będzie wykorzystywany do granic możliwości w naszym życiu.

Jeśli jednak okaże się, że linia jest niewyraźna, to wtedy możemy otrzymać sygnał, że nasz potencjał i możliwości nie zostaną wykorzystane. Długa linia głowy jest sygnałem, że żyjemy świadomie, kierujemy się rozsądkiem w podejmowaniu decyzji. Czekamy na odpowiednie momenty, analizujemy za i przeciw. Linia krótka jest przeciwieństwem zastanawiania się i analizy – to oznaka życia szybkiego, braku myślenia nad konsekwencjami.

Jeśli czytanie z ręki wykaże nam, że linia głowy na samym końcu się rozwidla, to znaczy, że mamy bardzo dużo dobrych pomysłów i potrafimy zrobić z nich dobry użytek. Linia głowy prosta wskazuje nam na osobę trzeźwo myślącą, spokojną i stateczną. Natomiast gdy linia głowy jest zagięta – jesteśmy pełni wyobraźni i kreatywności.

Kolejną linią jest linia serca, która biegnie nad linią głowy przez sam środek naszej dłoni. Podczas całego procesu, jakim jest czytanie z ręki, możemy się spotkać z linią serca prostą lub zagiętą. Linia prosta oznacza, że właściciel dłoni jest nieśmiały, zamknięty w sobie i bardzo wrażliwy. Często taka osoba może mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Gdy zostanie zraniona, może na długo zamknąć się w sobie i wycofać się z życia towarzyskiego na bardzo długi czas.

ręka

Z kolei linia zagięta oznacza osobę bardzo otwartą, szczerą, mającą zdolność do wyrażania swoich uczuć. Taka osoba nie zamyka się w sobie w razie niepowodzeń, w przeciwieństwie do osoby, której linia serca jest prosta. Gdy mamy do czynienia z linią serca kończącą się u podstawy palca wskazującego, to wtedy właściciel takiej linii ma skłonności do fantazjowania i bujania w obłokach.
Z kolei, gdy linia serca kończy się pod palcem wskazującym, to taka osoba jest osobą egoistyczną i skupioną na sobie. Najlepsza opcja to linia kończąca się pomiędzy palcem środkowym i wskazującym, bowiem właściciel takiej linii będzie zrównoważony, dbający o siebie i innych.

Ostatnia linia, którą pokaże nam czytanie z ręki to linia przeznaczenia, biegnąca pionowo przez środek dłoni od nadgarstka w kierunku palców. Jeśli jest wyraźna, to znaczy że dana osoba ma wyraźny cel w życiu i konsekwentnie do niego dąży.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here