pakowanie

Pakowanie się do podróży obojętnie czy w odległy zakątek świata czy w nasze ojczyste strony, planowanie podróży i cała organizacja z nią zorganizowana jest stresująca. Co nalży zapakować na wakacje? Jak to wszystko ze sobą pomieścić? Jak spakować walizkę, żeby zajmowała mniej miejsca? Jak spakować się do małego plecaka? Odpowiedamy!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-sie-spakowac/

Jak spakować walizkę, żeby zajmowała mniej miejsca?

Najważniejsze w tym wszystkim jest sporządzenie odpowiedniej listy. Jadąc na wakacje w ciepłe kraje takiej jak np. do Dominikana, nie będzie nam potrzebna kurtka zimowa. 

Jeżeli będzie to jednak wyjazd na narty nie koniecznie, abyście zabierać sandałki czy krem do opalania i kostium kąpielowy. Dlatego lista rzeczy, które należy spakować na podróż z pewnością załatwi całe zadanie. Kiedy już będziemy wiedzieć, co należy zabrać, czas na zapakowanie tego wszystkiego do walizki.

Jak spakować się do małego plecaka?

Na sam spód walizki najlepiej jest włożyć przedmioty, które są największe oraz najcięższe, a na górę te mniejsze oraz lżejsze.

Najważniejsze jest, aby luki wypełnić bielizną np. Skarpetkami lub innymi rzeczami.

Pomiędzy koszulki czy inne ubrania możecie włożyć kosmetyki, a także inne przedmioty, które podczas przewożenia mogłyby ulec zniszczeniu. Aby zmieścić więcej rzeczy walizki czy plecaka, warto jest zastosować bardzo popularną i sprawdzającą się metodę. Co to za metoda i na czym ona polega? Jest to rolowanie. Na czym ono polega? 

Weźcie ubranie. Może być to koszulka i ułóżcie je na podłodze lub na innej płaskiej powierzchni, następnie złóżcie ją w pół, rękawki natomiast zegnijcie do środka, teraz zostało tylko zwijanie. Zacznijcie od dołu, zacznijcie zwijać ją w rulon. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, możecie na ten rulonik zwijać także np. skarpetki.

Zobacz też: http://www.yummie.pl/pranie-reczne/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here